Vítám Vás

 

Mé jméno je Lenka Michalíčková, a ve stručnosti bych se Vám ráda představila a seznámila Vás s náplní tohoto webu...

 

2007-2011  Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu, obor: Laboratorní asistent, který jsem úspěšně zakončila maturitní zkouškou.

2011 - 2014  V současné době studuji Vyšší odbornou školu zdravotnickou, obor: Dentální hygienistka (= jsem schopna v tomto oboru hodně poradit, pokud Vás tedy zajímá i něco z jiného šálku, jsem tu).

K teraristice jako takové mě dovedl můj přítel, který choval Agamy vousaté (jedny z nejlepších terarijních mazlů). Rok na to jsme chameleona (Bilbo > zde ho najdete na fotkách).
Teraristika mě začala neuvěřitelně bavit, konečně jsem si našla něco, co jen tak nepustím. K narozeninám jsem dostala prvního gekončíka nočního. V domnění, že máme samečka, dostal jméno Smeagol. Samozřejmě jsme brzy zjistili, že se jedná o samičku. Proto jsme za rok a půl pořídili Safirku, která pochází od polského chovatele www.ultimategeckos.com

Jelikož nemám možnost konečně začít s odchovem, jsem tu pro Vás aspoň ohledně rad. Ale nebojte, v budoucnu mám v plánu začít gekončíky chovat v různých barevných kombinacích (Safira je SHTCT (Super Hypo Tangerine Carrot Tail) 50% Poss HET BELL ALBINO).

 

7.11.2014  Na burze v pražských Holešovicích jsme pořídili další samičku Iris a sameško Calise. Oba pochází ze stejného chovu, který majitel musel rozpustit. Sám se dal na jinou dráhu a to chov hadů.
 

Spolupracuji s Jakubem Jeřábkem, který se podílí na chovu. Pomáhá mi při radách pro Vás, když si nejsem něčím 100% a v neposlední řadě postavil všechna terárka, která zde vidíte. Tím navazuji na možnou výrobu těchto i jiných terárek (www.lizardhouse.webnode.cz)
Pro další informace kontaktujte buď mě na email: michalickova69@gmail.com, nebo pana Jeřábka na email: foterato@gmail.com