Smeagol

09.11.2008 17:33

 

Smeagol, tolikrát se to tu jméno vyskytuje. Možná už jsem to tu psala,ale ne dostatečně. Smeagol je můj budoucí gekončík noční.Je to velmi očekávaný přírůstek do rodiny (pouze z mé strany).

Kdy se k nám nastěhuje? No vydíme to tak, že nějakou chviliknu po Vánocích.No,ale jelikož jsou burzy tak trochu nevypočítaně,jak by nám vyhovovalo,tak se musí čekat,a nebo se koupí od chovatele. Zvířátko ve zverimexech bych moc nedoporučovala.Je lepší kupovat na burze od chovatelů a nebo přes známý.Budu sem postupně přidávat fotografie výroby terária,které mimochodem staví můj přítel,takže nevim jestli mi fotky dá,ale já myslim,že jo a ještě rád :).Pudu se svámi podílet o zkušenosti a budu ochotna vám odpovídat na jaké koliv otázky týkajících se gekončíků nočních.

Tak Vám přeji příjemnou zábavu na mých webových stránkách a doufám,že je budete navštěvovat často.Třeba mi můžete říct co mi tu chybí,co by bylo dobré dopsat.Nebo vaše osobní nápady na výrobu teraria a všeobecně na chov těchto nádherných tvorů.